EDU CAMP в ІДГУ

Ізмаїльський державний гуманітарний університет разом із Університетом ім. Григорія Сковороди (м. Переяслав-Хмельницький) та ГО “Ресурсний центр сталого розвитку” (м. Переяслав-Хмельницький) виступає партнером проєкту “Університетська мобільніcть: Mobile Art EDU CAMP”, який реалізує цього року громадська організація «Придунайський центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

 

Метою проєкту є обмін досвідом між представниками викладацької спільноти міст Ізмаїла та Переяслав-Хмельницького заради створення можливостей для теоретичної і практичної підготовки студентської молоді у галузі мистецтв та впровадження в освітній процес нового культурного та професійного досвіду, ознайомлення з мультинаціональною культурною спадщиною Центральних та Південних регіонів України.

 

Стажування в рамках проєкту здійснюється у 2 блоках (живопис та академічний спів).

Блок для майбутніх фахівців з образотворчого мистецтва стартував 18 липня з п’ятиденним візитом до Переяслав-Хмельницького і завершився 31 липня вже в Ізмаїлі дзеркальним стажуванням, яке тривало тиждень.

Загалом у блоці «живопис» взяли участь 10 представників ІДГУ (9 здобувачів, 1 викладач) і 10 представників Університету ім. Григорія Сковороди в Переяслав-Хмельницькому (9 здобувачів, 1 викладач), які брали участь у низці пленерів та майстер-класів під керівництвом заслужених художників України, членів Національної спілки художників України та в освітніх і мистецьких турах музеями, картинними галереями й іншими закладами культури двох міст.

 

Результатами взаємообміну стали створені культурні продукти (99 картин), проведені виставки-презентації з демонстрацією робіт учасників мистецького табору. Одна з таких виставок відбулася 30 липня у фойє Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

 

Проведена робота буде зафіксована в Інформаційному бюлетені про діяльність табору Mobile Art EDU CAMP, а також у каталозі творчих робіт місцевих художників у містах Переяслав-Хмельницький та Ізмаїл, які будуть надруковані й розповсюджені серед 30 закладів культури та освіти міст України (університети, музеї, картинні галереї, бібліотеки).

 

Сторінка проєкту в Instagram: https://www.instagram.com/maec.2021

Сторінка проєкту в Facebook: https://www.facebook.com/MAEC.2021