Резонансна презентація успішного мітця-початківця: персональна виставка студента ІІІ курсу Семена Маркова «Мій край»

24 травня в Ізмаїльському державному гуманітарному університеті відбулась дуже зворушлива подія – персональна виставка «Мій край», студента 3 курсу кафедри музичного та образотворчого мистецтв, Семена Маркова. Молодий художник не просто захоплюється малюванням, а попри свій юний вік вже створює справжні витвори мистецтва.

В цей надзвичайно щасливий і хвилюючий день молодого художника привітали не лише креативні студенти, а й декан педагогічного факультету ІДГУ Надія Василівна Кічук та завідувачка кафедри музичного та образотворчого мистецтв Жанна Єрофіївна Сироткіна.

Молодий художник мав на меті познайомити глядачів із бессарабським мистецтвом через популяризацію історії, культури природнього довкілля рідного краю.

Експозиція склалася з-понад 20 робіт! Своєю неповторною майстерністю виконання кожна з них підкорили не лише знаних фахівців випускової кафедри. До заходу долучилися й відомі художники нашого міста. Роботи вражають високою майстерністю, різноманітністю технік і вибором сюжетів. На картинах яскраво простежується теми любові до природи, до родини, до рідного краю. У кожну роботу вкладено частинку душі автора. У бессарабських пейзажах митець посилив і розширив свою кольорову гаму. Його палітра значно збагатилася і стала більш інтенсивною. Навіть набуваючи яскравості, колорит краєвидів залишився гармонійно-стриманим. Семен зізнався, що найулюбленішою картиною є «Свято-Дмитрівська церква» ― уособлення любові до малої Батьківщини, до свого коріння, до своєї сім’ї.

Молодий художник розповідає, що малює картини після занять в університеті. Кожна робота потребує зусиль від чотирьох днів, найбільше часу у юного митця, забирають роздуми над втіленням нового витвору. Найбільше любить писати картини про свій рідний край. Викладач Семена, доц. Пастир І.В. зізнається, що талант хлопця помітив одразу і впевнений, що у молодого художника велике майбутнє.

Не дарма кажуть, що художник – очі людства. Бути художником, дійсно, нелегка справа, адже необхідно докласти неабияких зусиль, аби стати справжнім професіоналом, якого поважатимуть, любитимуть та роботи якого стануть взірцем для підростаючих митців.

… На згадку про першу персональну виставку юному митцеві в подарунок «вільне полотно» із надією на подальші зустрічі.

Дінчева Христина, магістрантка педагогічного факультету,

концертмейстер кафедри музичного та образотворчого мистецтв


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *