Захист творчих кваліфікаційних робіт випускників образотворчого відділення кафедри музичного та образотворчого мистецтв

Для здобувачів спеціальності «Середня освіта: образотворче мистецтво» 2022-2023 навчальний рік, за традицією, закінчився захистом творчих кваліфікаційних робіт.

Екзаменаційну комісію 2023 року з образотворчого мистецтва представляли  відомі художники-науковці не лише  в нашому місті, в Україні, а й за кордоном: доцент, кандидат педагогічних наук Іван Васильович Пастир, доцент, Заслужений художник України Олександр Дмитрович Кара, кандидат мистецтвознавства Ганна Степанівна Паньків. Очолював комісію доцент, Заслужений художник України Шишман Іван Іванович. На урочистому відкритті захисту з вітальним словом виступила декан педагогічного факультету – академік, доктор педагогічних наук, професор Надія Василівна Кічук.

Державна атестація проходила в обстановці доброзичливості і взаєморозуміння з боку голови і членів комісії, що дозволило об’єктивно оцінити ступінь професійної підготовленості студентів, якість знань і умінь, сформованих фахових компетентностей.

Всього до захисту було представлено 7 «ескізів» до творчої роботи, адже саме так прийнято називати пошукові варіанти на певному етапі виконання. Технологічні особливості художніх матеріалів, особливо олійного живопису,  вимагають значний термін часу для створення довершеного твору. Отже, зазвичай, у навчальних закладах прийнято оцінювати вміння студентом вести пошукову роботу від початкових начерків та замальовків до створення композиції та сформованого ескізу.

Вітаємо всіх з успішним захистом  творчих кваліфікаційних робіт! Шановні випускники! Ми вами пишаємося! Дякуємо за цікаві, професійно орієнтовані та виконані на високому рівні творчі роботи. Бажаємо здоров’я, щастя, творчої наснаги, мистецьких звершень,  професійних та наукових досягнень!

Дінчева Христина, магістрантка педагогічного факультету,

концертмейстер кафедри музичного та образотворчого мистецтв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *