НАСТАНОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ЧЕТВЕРТИХ КУРСІВ

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою фахового становлення майбутніх учителів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

8 листопада 2023 року, за традицією, пройшла настановна конференція з педагогічної практики для здобувачів четвертих курсів. Для випускників це буде виробнича практика (з музичного мистецтва) для спеціальності 014.13 Середня освіта. Музичне мистецтво і виробнича (з образотворчого мистецтва) для спеціальності 014.12 Середня освіта. Образотворче мистецтво.

У конференції взяли участь: декан факультету доц. Н.В. Кічук; завідувачка кафедри музичного та образотворчого мистецтв доц. Ж.Є. Сироткіна; методист відділу практики О.П. Берестецька; керівники практик студентів викладачі Л.І. Чеботар та С.В. Денісов. Присутні ознайомили студентів із програмою та завданнями педагогічної практики, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики.

Бажаємо студентам четвертого курсу належним чином виконати програму практики, метою якої є застосування в умовах ЗЗСО набутих компетентностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *