СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД З «РИСУНКУ» ТА «ЖИВОПИСУ»

20 грудня 2023 року став важливою датою для студентів 2 курсу образотворчого відділення кафедри музичного та образотворчого мистецтв, які представили результати здобутків з «Рисунку» та «Живопису» за весь навчальний семестр. Перегляд відбувся в майстерні кафедри, створивши атмосферу творчої енергії та вишуканості.

На заході була присутні всі викладачі-спеціалісти та завідувачка кафедрою музичного та образотворчого мистецтв кандидат педагогічних наук, доцент Ж.Є. Сироткіна та доктор філологічних наук, професор Т. С. Шевчук, які підкреслили важливість подібних заходів для розвитку та підтримки творчого потенціалу студентів, їх професійного зростання.

Студенти продемонстрували високий рівень виконання учбових завдань з академічного малюнку голови людини та початкові кроки з олійного живопису (гризайль, натюрморт в олійній техніці живопису). Це було не лише відображенням їхніх творчих здобутків, але і можливістю продемонструвати багатогранність і оригінальність втілених ідей. Графічні роботи вразили своєрідністю ліній, використанням тіней та деталізацією. Що особливо простежується в роботах студентів, це здатність починаючих образотворців висловлювати свої думки, почуття та погляди через мову мистецтва. Кожен твір несе в собі особистий відбиток автора.

Під час перегляду було помічено, що студенти активно взаємодіють з глядачами, розповідаючи про свою творчу концепцію та інсайти, що спонукало до цікавої дискусії та обміну ідеями.

Заслужений художник України, доцент кафедри О.Д. Кара, який робив аналіз та оцінювання робіт, проявив велику увагу до деталей. Кожна робота була ретельно проаналізована, а студентам було надано конструктивні поради для подальшого удосконалення їх мистецької майстерності. Безумовно, в процесі аналізу виявилися невеличкі помилки, але їх можна розглядати як складову частину учбово-творчого процесу та засіб для подальшого професійного зростання. Завдяки взаємодії студентів із викладачем, усі побачили, що досконалість – це постійний процес розвитку та прагнення до вищого мистецького ідеалу.

Гості висловили слова подяки за цей захід, поділившись враженнями від високого рівня та різноманітності представлених робіт. Зауважимо, що обмін думками та порадами, які звучали під час обговорення, додавали заходу особливого значення та сприяли створенню позитивної атмосфери для подальшого росту та розвитку студентів, розкриття їх творчого потенціалу.

Важливо визнати, що кваліфікований аналіз робіт та підтримка молодих талантів спонукає їх до самовдосконалення т а самовираження у творчій діяльності.

Інформаційний відділ кафедри музичного та образотворчого мистецтв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *