ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНИХ ЗВАНЬ Л.І. ЧЕБОТАР (ПРИВАТ-ДОЦЕНТ) ТА І.І. ШИШМАНА (ПРИВАТ-ПРОФЕСОР)!

19 лютого 2024 року на засіданні Вченої ради університету було одноголосно присвоєно почесні звання приват-професора та приват-доцента НПП кафедри музичного та образотворчого мистецтв Л.І.Чеботар та І.І. Шишману.

Присвоєння почесних звань є визнанням фахової майстерності викладачів та значущості їх внеску у галузь освіти та мистецтва. Присвоєння почесних звань є важливою сходинкою в кар’єрному розвитку викладачів.

Людмила Іванівна Чеботар має великий досвід у викладанні вокально-хорових дисциплін, яким радо ділиться зі студентами. Викладачка базує свій метод навчання на унікальному підході до кожного здобувача, котрий спрямований на індивідуальний розвиток таланту. Під керівництвом Л.І.Чеботар здобувачі беруть участь у багатьох міських святах, масових заходах, фестивалях, обласних оглядах, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Педагог постійно підвищує свій професійний рівень, методичну майстерність, має високий рівень загальної культури, користується авторитетом у студентської молоді та колег по роботі.

Іван Іванович Шишман – православний художник, доцент кафедри музичного та образотворчого мистецтв Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Заслужений художник України, талант якого відомий далеко за межами країни. Творчість І.І. Шишмана вражає своєю оригінальність та глибиною, а його роботи представлені у відомих галереях та храмах світу, приватних колекціях в Америці, Болгарії, Чехії, Румунії та багатьох інших.

Колектив кафедри музичного та образотворчого мистецтв пишається колегами, адже вони є прикладом наслідування для молодих фахівців та здобувачів, які прагнуть досягти високих результатів у своїй професійній діяльності.

Щиро бажаємо нових здобутків, залізного здоров’я та успіхів у подальшій науковій та творчо-педагогічній діяльності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *