І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!

Розвиток талантів у музичній сфері — це завдання, яке потребує від людини не лише обов’язковості, але й глибокого розуміння процесу гравіювання творчих здібностей особистості, її задатків. Для досягнення високих результатів у вокальному мистецтві необхідно поєднати талант, працю і правильний методичний підхід до розвитку вокальних даних співака. Велика роль належить і саморозвитку та самовдосконаленню, наполегливій щоденній праці у досягненні вокальної майстерності. Виступи на різноманітних концертах, конкурсах, фестивалях різного рівня є також засобом професійного зростання артиста-вокаліста.

Зокрема, участь у конкурсах дозволяє молодим виконавцям отримати цінний досвід виступів перед глядачами та журі та підвищити свою впевненість на сцені. Також це є чудовою можливістю для вокалістів показати свої таланти та отримати визнання від професіоналів галузі.

Нещодавно Зразковий вокальний ансамбль «Соловейко», що складається з молодих і талановитих здобувачів освіти творчої лабораторії кафедри музичного та образотворчого мистецтв, продемонстрував свою винятковість і здобув перше місце у престижному Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв ім. Миколи Лисенка. Цей успіх є результатом багаторічної наполегливої праці керівника Л.І. Чеботар та талантів кожного учасника колективу. Вони пройшли перший тур, відпрацювали кожну деталь програми і вже в другому турі, в м. Києві, змогли вразити журі своїм виступом.

Всі члени комісії – це відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі. До команди почесних журі була залучена і онука видатного українського композитора – Ольга Всеволодівна Лисенко та праправнук – Лисенко Микола Віталійович (молодший). Як бачимо, династія Лисенків квітне і в наш час. І дуже приємно, що таке високоповажне журі надало високу оцінку нашому колективу.

Вітаємо та бажаємо нашим зірочкам цілеспрямованості, креативних ідей, натхнення, легко йти вперед, здобувати нові знання, нові перемоги та впевнено втілювати свої мрії у життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *