НА ВЧЕНІЙ РАДІ ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ПРИВІТАЛИ КОЛЕГ ІЗ ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНИХ ЗВАНЬ!

Нещодавно, за ініціативи адміністрації ІДГУ було внесено пропозицію, щодо присвоєння почесних звань («приват-доцент» та «приват-професор») науково-педагогічним працівникам, які мають значні особисті творчі досягнення у сфері як своєї науково-педагогічної, виконавської, художньо-творчої діяльності, так і діяльності студентів, викладають основні навчальні курси на високому методичному і науковому рівні. Вчена рада університету одноголосно підтримала прогресивне починання. І ось – перші ластівки!  Відповідно до наказу №19 на засіданні вченої ради університету присвоєно почесні звання викладачам кафедри музичного та образотворчого мистецтв ІДГУ: приват-доцент – Л.І. Чеботар та приват-професор – І.І.Шишману.

Декан педагогічного факультету проф. Н.В. Кічук та члени вченої рада факультету щиро привітали колег і відзначили цю подію теплими словами та приємними сувенірами. Колектив кафедри приєднується до щирих вітань та бажає подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення!

Прийміть наші вітання та побажання здоров’я, миру, яскравих ідей, творчих звершень. Зичимо якомога більше приємних життєвих моментів, невичерпної енергії для нових досягнень. Нехай Ваша плідна, кропітка праця стане запорукою успіху та подальшого визнання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *